5. Kaizen Paylaşımları 20195. Kaizen Paylaşımları 2019


5. KAIZEN PAYLAŞIMLARI ETKİNLİĞİ
GENEL KATILIMA AÇIK OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK
22-23 ŞUBAT 2019
Şubemizce düzenlenen Kaizen Paylaşımları Etkinliğimiz dördüncü kez 22-23 Şubat 2019 tarihinde MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 5. Kaizen Paylaşımları çalışma grubu bu süreçte Kaizen El Kitabı ve organizasyon detayları ile ilgili çalışmalarını tamamlayarak etkinlik içeriğine ilişkin son şeklini belirlemişlerdir.
Kaizen Paylaşımları etkinliğinin amacı; Kaizen’lerin gelişmesine katkıda bulunmak ve yeni başlayanlara örnekler sunmaktır. Etkinlik kapsamında her kategoride başvuran KAIZEN çalışmaları arasından en iyi uygulamalar seçilecektir. Seçilen Kaizen çalışmaları 22-23 Şubat 2019 tarihindeki etkinlik boyunca sergilenecektir.
Sergiye bu alanda çalışması olan kurum ve kuruluşlar projelerini hazırlayarak 5 Ekim 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.
KAIZEN PAYLAŞIMLARINDA FİRMALARIN GÖNDERECEĞİ PROJELERİN
TÜR VE KATEGORİLERİ BELİRLENDİ
KAIZEN paylaşımları etkinliğine, ÜRETİM, HİZMET ve YAZILIM sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar başvuruda bulunabilir. Yapılan çalışmalar üretim ve hizmet sektörlerinde ÖNCE-SONRA KAIZEN ve KOBETSU KAIZEN türlerinde; yazılım sektöründe ise ÖNCE-SONRA KAIZEN türünde olmak üzere farklı kategorilerde gerçekleştirilecektir.
ÖNCE-SONRA KAIZENKOBETSU KAIZEN
Üretim VerimliliğiÜretim Verimliliği
Enerji Verimliliği / ÇevreEnerji Verimliliği / Çevre
Kalite İyileştirmeKalite İyileştirme
ISIGISIG
SMED / Set-up
FİRMA BİLGİLENDİRME VE BAŞVURULARINA İLİŞKİN
DOKÜMÜNLARIMIZ
Çalışma grubumuz tarafından oluşturulan ve Kaizen hakkında bilgi içeren el kitapçığı ile etkinliğe ilişkin dokümanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Kaynak : Detaylı bilgi ve kaynak 

CONVERSATION

0 Comments:

Yorum Gönder

Back
to top