UITSEC Siber Güvenlik Yaz Kampı
 


UITSEC SİBER GÜVENLİK YAZ KAMPI

Siber güvenlik yaz kampı için üniversite başvuruları devam ediyor.
Yapılan ön görüler 5 yıl içinde Türkiye genelinde 40.000’den fazla Siber Güvenlik uzmanına ihtiyaç duyulacağı yönünde. Bu alandaki yetişmiş insan kaynağı problemine çözüm olması ve ülkemizin siber güvenlik stratejilerine destek olmak amacı ile ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz Siber Güvenlik Yaz Kampı için başvurular başladı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek olan UITSEC Siber Güvenlik Yaz Kampı’na üniversitelerin ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programında öğrenimlerine devam eden öğrenciler kabul edilecektir.

KAMP DETAYLARI

30 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında UITSEC Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilecek eğitimde katılımcılar 5 gün boyunca siber güvenlik konularını derinlemesine öğrenecek ve bilgilerini pekiştirecek.
UITSEC Siber Güvenlik Yaz Kampı’na katılan öğrenciler UITSEC’in tecrübeli eğitmenleri ve sektörün önde gelen Siber Güvenlik Uzmanları’ndan 5 gün boyunca ücretsiz olarak eğitim alma fırsatına sahip olacak. Eğitime hak kazanan öğrenciler teorik ve pratik eğitimler alırken sanal sistemler üzerinde (CTF) hacking becerilerini geliştirerek saldırganlara karşı savunma tecrübelerini geliştirecekler. Katılımcılar aynı zamanda kendileri için özel geliştirilmiş sanal siber güvenlik laboratuvarında farklı atak senaryoları üzerinde çalışma fırsatı yakalayacak.

Tarihler
Son Başvuru Tarihi: 25 Temmuz 2018
Kamp Başlangıç: 30 Temmuz 2018 Pazartesi
Kamp Bitiş: 3 Ağustos 2018 Cuma
Eğitim Yeri: UITSEC Genel Müdürlük


CONVERSATION

0 Comments:

Yorum Gönder

Back
to top